Koszyk
Strona główna Plannery Planer Stabilnego Freelancera
Poprzedni produkt Następny produkt

Planer Stabilnego Freelancera

Opis

Zaprojektowałem wraz z Maciejem „Zuchem" Mazurkiem wyjątkowy fizyczny planer. Na co dzień preferuję raczej korzystanie z aplikacji, które synchronizują się z innymi. Ale planując, zawsze używam czegoś fizycznego.

 

Ten planer został zaprojektowany z myślą o wolnych strzelcach, którzy mają dużo na głowie. Każda strona będzie Ci przypominać o Twoich celach. A to wymusi na Tobie regularność we wdrażaniu Twojego systemu sprzedaży. Planer pozwoli Ci też po prostu... poczuć się lepiej. Jak? Przekonasz się, gdy już dostaniesz go w swoje ręce.

 

Planer pozwala dobrze zaplanować swój dzień, tydzień, miesiąc jak i cały rok. Nie jest datowany, więc możesz wykorzystać go również jako dziennik. Na każdy dzień przygotowałem dla Ciebie specjalne pola, które mają na celu ocenić Twój nastrój, pomóc Ci sprzedawać więcej i zaplanować swoją pracę.

 

Dzięki planerowi wykorzystasz mój autorski system produktywności, który opisałem w bestsellerowej książce „Znaleźć czas". Dostosowałem go do potrzeb osób pracujących zdalnie. Jestem przekonany, że stanie się on Twoim podstawowym narzędziem pracy.

Dostawa

Sposób dostawy: Koszt dostawy:
Kurier Fedex 13,99 zł
Kurier DPD 13,99 zł
Paczkomat InPost 15,00 zł

Cena

149,00 zł 119,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 13,99 zł


Zapytaj o produkt

Cena

149,00 zł 119,00 zł

Liczba sztuk

Dostawa od 13,99 zł


Zapytaj o produkt